Lokallag

Andøy Bonde- og Småbrukarlag
Ann-Christine Theodorsen
Dverberg Prestegård, 8485 Dverberg,
Tlf: 97180969
e-post: actheodorsen@msn.com

Fauske/ Sørfold Bonde- og Småbrukarlag
Lars Morten Rødaas
Rødås, 8200 Fauske
Tlf: 958 26 159
e-post: lamro@online.no

Grane Bonde- og Småbrukarlag
Kitty Lise Vassdal
8680 Trofors
Tlf: 480 56 468
e-post: kittyvassdal@live.no

Hamarøy og Tysfjord Bonde- og Småbrukarlag
Bjørn Knudsen
Skillvassbekk, 8276 Ulvsvåg
Tlf: 757 71 757 / 906 26 261
e-post: mi-knu@online.no

Harangsfjord Bonde- og Småbrukarlag
Paul-Arne Gaupen
Haugaveien 16, 7981 Harangsfjord
Tlf: 478 72 300
e-post: paularnegaupen@hotmail.no

Hattfjelldal Bonde- og Småbrukarlag
Eivind Hoff
Laneset, 8690 Hattfjelldal
Tlf 917 69 612
e-post: ebruno@online.no

Hemnes Bonde- og Småbrukarlag
Kenneth Svaleng Jenssen
Svalenget, 8642 Finneidfjord
Tlf: 951 02 845
e-post: svalenget@hotmail.com

Leirfjord Bonde- og Småbrukarlag
Sigvald Meisfjord
8890 Leirfjord
Tlf 954 02 420
e-post: sigvald@meisfjord.com

Beiarn, Skjerstad og Bodø Bonde- og Småbrukarlag
Yngve Freding
8103 Breivik
Tlf: 905 33 493
e-post: yngve_freding@yahoo.no

Gildeskål og Meløy Bonde- og Småbrukarlag
Roger Granberg
Sørfinnset, 8140 Inndyr
Tlf 416 06 666
e-post: granberg.roger@gmail.com

Rana Bonde- og Småbrukarlag
Ørjan Johansen
8617 Dalsgrenda
Tlf: 904 02 364
e-post: dalsgrendgrisen@gmail.com

Saltdal Bonde- og Småbrukarlag
Ann Guro Hansen
Nestby, 8250 Rognan
Tlf: 917 83 644
e-post: annguro@signalbox.no

Steigen Bonde- og Småbrukarlag
Thor Holand
Bø, 8289 Engeløya
Tlf: 996 35 300
e-post: t@t-h.no

Vega Bonde- og Småbrukarlag
Oddvar Nikolaisen
8980 Vega
Tlf: 951 29 449

Velfjord Bonde- og Småbrukarlag
Thomas Halsli 
8960 Velfjord
Tlf: 750 18 539
e-post: thomas.halsli@velfjord.no

Vesterålen Bonde- og Småbrukarlag
Kyrre Carlsen
Reinhaugveien 6, 8415 Sortland
Tlf: 476 02 970
e-post: kyrre.carlsen@tnett.no

Lofoten Bonde- og Småbrukarlag
Odd Nicolaysen
Vikingveien 592, 8360 Bøstad
Tlf 905 85 475
e-post: od-nicol@online.no


Norsk Bonde- og Småbrukarlag
Akersgata 41
0158 Oslo