Om Norsk Bonde- og Småbrukarlag

Norsk Bonde- og Småbrukarlag er en partipolitisk uavhengig organisasjon som arbeider for å bedre jordbrukets økonomiske og sosiale rammebetingelser, blant annet gjennom de årlige jordbruksforhandlingene og et aktivt arbeid overfor det politiske miljøet på Stortinget.

Økt matproduksjon, næringsutvikling, lokal foredling, god dyrevelferd og levende kulturlandskap er viktige saker for organisasjonen. Grunnlaget for driften av organisasjonen er medlemskontingent. Norsk Bonde- og Småbrukarlag har om lag 7.000 medlemmer.

Om du vil vite mer om Norsk Bonde- og Småbrukarlag sin politikk, se vårt prinsipprogram

Lovene for Norsk Bonde- og Småbrukarlag finner du her

Kontakt oss:

Norsk Bonde- og Småbrukarlag

Akersgata 41

0158 Oslo

- Telefon sentralbord: 22 00 59 10

- E-post: post@smabrukarlaget.no

Kontonummeret til vår bankforbindelse 8101.05.36928

Ansatte

Generalsekretær
Olaf Godli

Internnummer 22 00 59 13

Mobil: 97 54 61 42

olaf@smabrukarlaget.no

Assisterende generalsekretær
John Petter Løvstad

Internnummer 22 00 59 14

Mobil: 45 02 52 12

john.petter@smabrukarlaget.no

Rådgiver
Johan Warlo

Internnummer 22 00 59 19

Mobil: 90 08 94 33

johan@smabrukarlaget.no

Økonomikonsulent
Romelia Brataker

Internnummer 22 00 59 16

romelia@smabrukarlaget.no

Medlems- og Organisasjonskonsulent
Cathrine Petersson

Internnummer 22 00 59 15

medlem@smabrukarlaget.no

Kontormedarbeider
Kristin Lia

Internnummer 22 00 59 10

post@smabrukarlaget.no

Organisasjonskonsulent

Mette Haagensen

Mobil: 922 84 075

mette@smabrukarlaget.no

Medlemsverver

Terje Holen

Mobil: 909 72 675

terje.holen@smabrukarlaget.no

Rådgiver, bank og forsikring (20 %)

Svein Løken

Mobil: 90 04 28 83

sv.l@online.no

Avisa Bonde- og Småbruker

Redaktør
Leonid Rødsten

Mobil: 48 25 37 00

leonid@smabrukarlaget.no

Annonsesalg
Mette Lindberg

HS Media AS

Postboks 80

2260 Kirkenær

Tlf: 62 94 10 31

Fax: 62 94 10 35

ml@hsmedia.no

Prosjekter

Slipp oss til - undom inn i landbruket/Gardsbruk.no
Gaute Eiterjord

Direkte telefon: 22 00 59 17

post@gardsbruk.no / gaute@smabrukarlaget.no

Grønt Spatak
Silje Strøm

Telefon: 91 85 60 16

grontspatak@nu.no

<