Interne utvalg

Kvinneutvalget:

Leder: Yvonne Tonnaer Christensen                   yvonne.tonnaer@gmail.com             Mob: 993 58 441                                                                       

Medlem: Oda Evy Øyen                                    oda.evy.oyen@gmail.com                 Mob: 917 40 191                                          

Medlem: Bodil Nordjore                                    bodil.budeie@gmail.com                    Tlf 35 07 25 90    Mob: 970 72 590                                                                   

Styrets repr: Torbjørn Norland                          tonorlan@online.no                           Mob: 970 35 255

Vara: Gunni Løvdal Larsen                                gunni@live.no                                    Mob: 918 57 273

                                                                         

Ungdomsutvalget:                                                                          

Leder:    Kirsti Winnberg                                kirstiwinnberg@gmail.com                   Mob: 979 80 920

Medlem: Jan Ivar Tofte                                 j.i.tofte@live.no                                   Mob: 480 59 542    

Medlem: Gurid Sterud Stutlien                      gurostutlien@hotmail.com                    Mob: 415 74 544

Medlem: Øystein Ingarson Elgevasslien         oysteinie@hotmail.no                           Mob: 476 89 467

Medlem: Åshild Charlotte Monsø                  daatte@online.no                                 Mob: 481 43 362

Styrets repr: Ragnhild Bergset Elvestad         lilleelvstad@hotmail.com                     Mob:  454 42 656
 

Hagebruksutvalget:

Leder: Øystein Pugerud                                post@pugerud.no                           Mob: 536 66 186

Medlem: Arne Lofthus                                   alofthu@online.no                           Mob: 993 55 590

Medlem: Elisabeth Grønvik                            elisabeth@gronvikgard.no               Mob: 481 34 899


Arbeidsgruppe for politikkutvikling:

Medlem: Merete Furuberg                          merete@smabrukarlaget.no                        Mob: 480 07 205 

Medlem: Arne Lofthus                                alofthu@online.no                                      Mob: 993 55 590

Medlem: Elin Bergerud                                elin_nborge@hotmail.com                          Mob: 911 21 962

Medlem: Svenn Arne Lie                             svennarnelie@gmail.com                             Mob: 977 94 11

Medlem: Birger Bull                                    birger.bull@bullangus.no                               Mob: 970 87 998

Medlem: Kathrine Kinn (22.01-31.05)         kathrinekinn@gmail.com                             Mob: 452 29 771 

Leder: Ragnhild Elvestad (permisjon)          bergset.elvestad@outlook.com                    Mob: 452 42 656

 

Arbeidsgruppe for melk- og storfekjøttproduksjon:

Medlem:  Torbjørn Norland                         tonorlan@online.no                                    Mob: 970 35 255

Medlem: Marielle Vink de Roos                   lofoten-gardsysteri@online.no                    Mob:950 82 958                

Medlem: Olav Endre Liseter                       oliseter@hotmail.com                               Tlf: 74 27 98 99    Mob: 992 66 028

Medlem: Per Anton Nesjan                        pnesjan@online.no                                   Tlf: 75 03 63 84     Mob: 907 38 869

Medlem: Hilde Mellum                                mellum@hotmail.com                               Mob: 906 66 402               

Medlem: Einar Meisfjord                            einar.meisfjord@hotmail.com                    Mob:  950 71 763                    

Medlem: Johan Warlo                               johan@smabrukarlaget.no                         Mob: 900 89 433

Organisasjonsutvalget:

Leder: Kathrine Kinn                               kathrinekinn@gmail.com                                  Mob: 452 29 771

Medlem: Mette Haagensen                         mette@smabrukarlaget.no                          Mob: 922 84 075

Medlem: Kjetil Jørstad                               buskerud@smabrukarlaget.no                      Mob: 970 27 933

 

Utmarksutvalget

Leder: Vegard Vigdenes                         vegard@vigdenes.com                            Mob: 958 04 595

Medlem: Arne Vinje                                arvinje@online.no                                   Mob: 908 24 288

Medlem: Annette Jørstad                       oppland@smabrukarlaget.no                   Mob: 480 63 555

Medlem: Ole Tvete Muriteigen                ot@muriteigen.no                                   Mob: 911 08 725

Medlem: John Petter Løvstad                 john.petter@smabrukarlaget.no             Mob: 450 25 212

 

Inn på tunet – utvalget

Medlem: Merete Furuberg                            merete@smabrukarlaget.no             Mob 901 63 092

Medlem: Marielle Vink de Roos                     lofoten-gardsysteri@online.no           Mob:950 82 958

Medlem: Britt Martiniussen                           britt@marthinussen.no                     Mob: 975 30 307                        

Medlem:Oddveig Pedersen Moen                 oddveig.p.moen@gmail.com            Mob: 930 12 697


Internasjonalt utvalg

Leder: Stein Brubæk                                    Stein359@gmail.com                      Mob: 915 63 259

Medlem: Olav Randen                                  boksmia@online.no                        Mob: 970 62 266

Medlem: Jens Erik Furulund                          erik-fur@online.no                         Mob: 996 30 458

Medlem: Ilona Drivdal                                   ilonadrivdal@yahoo.no                  Mob: 994 09 762

Medlem: Marielle Vink de Roos                     lofoten-gardsysteri@online.no       Mob: 950 82 958


Sau- og lammeutvalg

Leder: Kjell Erik Brandstadmoen                  kebrandstadmoen@gmail.com       Mob: 901 64 900

Medlem: Ole Tvete Muriteigen                      ot@muriteigen.no                          Mob: 911 08 725

Medlem: Magnus Tjaaland                            ingertj@frisurf.no                           Mob:914 84 454

Medlem: Tone Vaag                                     tonevaag@online.no                       Mob: 995 82 658

       

Rovviltutvalget

Medlem: Merete Furuberg                            merete@smabrukarlaget.no             Mob 901 63 092

Medlem: Kjell Erik Brandstadmoen               kebrandstadmoen@gmail.com         Mob: 901 64 900

Medlem: John Petter Løvstad                      john.petter@smabrukarlaget.no       Mob: 450 25 212

+ fylkesvise rovviltkontakter


Klimautvalg

Medlem: Elin Bergerud                                 elin_nborge@hotmail.com               Mob: 911 21 962

Medlem: Arne Lofthus                                  alofthu@online.no                           Mob: 993 55 590

Medlem: Thomas Cottis                              tcot@online.no                                Mob: 905 59 796


 

                                                                   

                                                 


Velg ditt fylkeslag

/share/mime/48/pdf.png Møteplan NBS 2018
(moteplan-for-nbs.pdf, 384kB)

/share/mime/48/pdf.png Årsmelding NBS 2017-18
(arsmelding-2017-2018.pdf, 2MB)

SE POLITIKKUTVIKLINGSMØTET MED PER OLAF LUNDTEIGEN FRA 19. SEPT! TRYKK UNDER PÅ:

Klikk på lenken

    /share/mime/48/pdf.png Organisasjonshåndboka NBS
    (organisasjonshandbok-nbs.pdf, 1MB)

    Norsk Bonde- og Småbrukarlag
    Akersgata 41
    0158 Oslo

    Telefon sentralbord: 22 00 59 10
    E-post: post@smabrukarlaget.no

    Organisasjonsnummer: 970 16 7943

    Kontonummer: 8101.05.36928

    Utviklet av Imaker as